Návod k použití

juhzgtrfde

 

  • Ze všeho nejdříve si do mobilu či tabletu stáhneme volně dostupnou aplikaci "iCSee" (Android-Obchod play, IOS-Apple store). Zapneme wifi v telefonu pokud již není zapnuta.

 

1. Připojíme kameru k napájení a vyčkáme cca půl minutky než se z reproduktoru ozve hláška "system starting up, wait to be configured" (spouštění systému, vyčkejte na konfiguraci). Doporučujeme napoprvé instalovat blízko routeru a zároveň vypnout data v mobilu a vypnout wifi u ostatních přístrojů v domácnosti (někdy to ruší prvotní konfiguraci).

 

2. Spustíme iCSee app a dáme Sign up pro registraci. Vyplníme potřebné údaje, ověříme e-mailovou adresu a přihlásíme se (Account Login).  111      8

 

3. Kameru přidáme stisknutím ikony (+) umístěné v pravém horním rohu.   2._2

 

4. Stiskneme "Set up my device to Wi-Fi" (připojit zařízení k Wi-Fi), na další obrazovce pak Next step.4._2   3._2

 

5. Teď vyhledáme naší lokální Wi-Fi síť a zadáme heslo.  5.

 

6. Po půl minutce se ozve hláška "connect to the router successfully" (připojeno k routeru).7.

 

7. V posledním kroku si nastavíme heslo a pojmenujeme kameru.   6._2   8.                                   fajfka HOTOVO !!!

  • Při problému lze kdykoliv během instalace dlouhým stiskem tlačítka RESET na zadní straně vrátit kameru do továrního nastavení (potvrzeno hláškou).
  • Pro použití bez internetu (krátká vzdálenost či pouze nahrávání na sd kartu) zmáčkněte po zapnutí 3x za sebou tlačítko RESET na zadní straně (kamera začne vysílat vlastní síť s názvem robot_XXXX, heslo:1234567890) ke které se mobilem připojte. V aplikaci poté stiskem ikonky + (more) a AP mode přidejte kameru.
  • Pokud chcete připojit další telefon ke kameře, stačí se přihlásit pod stejnými údaji jako na tom prvním. Kamera už tam bude automaticky přidána. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory "cookie". Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.