Návod k použití

juhzgtrfde

 

  • Ze všeho nejdříve si do mobilu či tabletu stáhneme volně dostupnou aplikaci "iCSee" (Android-google play , IOS-Apple Store). Zapneme wifi v telefonu.

 

1. Připojíme kameru k napájení a vyčkáme cca půl minutky než se z reproduktoru ozve hláška "system starting up, wait to be configured" (spouštění systému, vyčkejte na konfiguraci). Doporučujeme napoprvé instalovat blízko routeru a zároveň vypnout data v mobilu a vypnout wifi u ostatních přístrojů v domácnosti (někdy to ruší prvotní konfiguraci).

 

2. Spustíme iCSee app a dáme Sign up pro registraci. Vyplníme potřebné údaje, ověříme e-mailovou adresu a přihlásíme se (Account Login).  111      8

 

3. Kameru přidáme stisknutím ikony (+) umístěné v pravém horním rohu.   2._2

 

4. Stiskneme "Set up my device to Wi-Fi" (připojit zařízení k Wi-Fi), na další obrazovce pak Next step.4._2   3._2

 

5. Teď vyhledáme naší lokální Wi-Fi síť a zadáme heslo.  5.

 

6. Po půl minutce se ozve hláška "connect to the router successfully" (připojeno k routeru).7.

 

7. V posledním kroku si nastavíme heslo a pojmenujeme kameru.   6._2   8.                                   fajfka HOTOVO !!!

 

  • Při prvotní konfiguraci doporučujeme umístit kamerku i telefon co nejblíže routeru, vypnout data v mobilu a vypnout wifi u ostatních přístrojů v domácnosti (někdy to ruší prvotní konfiguraci).
  • Při problému lze kdykoliv během instalace dlouhým stiskem tlačítka RESET na zadní straně vrátit kameru do továrního nastavení (potvrzeno hláškou).
  • Pro použití bez internetu (krátká vzdálenost či pouze nahrávání na sd kartu) zmáčkněte po zapnutí 3x za sebou tlačítko RESET na zadní straně (kamera začne vysílat vlastní síť s názvem robot_XXXX, heslo:1234567890) ke které se mobilem připojte. V aplikaci poté stiskem ikonky + (more) a AP mode přidejte kameru.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory "cookie". Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.