Návod k použití

juhzgtrfde

 

  • Ze všeho nejdříve si do mobilu či tabletu stáhněte volně dostupnou aplikaci "iCSee" (Android-Obchod play, IOS-Apple store). Zapněte wifi v telefonu pokud již není zapnuta.

 

1. Připojte kamerku k napájení a vyčkejte cca půl minutky než se z reproduktoru ozve hláška "system starting up, wait to be configured" (spouštění systému, vyčkejte na konfiguraci). Doporučujeme napoprvé instalovat blízko routeru a zároveň vypnout data v mobilu a vypnout wifi u ostatních přístrojů v domácnosti (někdy to ruší prvotní konfiguraci).

 

2. Spusťte iCSee app a stiskem Sign up se registrujte. Vyplňte údaje, ověřte e-mailovou adresu a přihlaste se (Account Login).  111      8

 

3. Kamerku přidejte stiskem ikonky (+) umístěné v pravém horním rohu.   2._2

 

4. Stiskněte "Set up my device to Wi-Fi" (připojit zařízení k Wi-Fi), na další obrazovce pak Next step.4._2   3._2

 

5. Teď vyhledejte Vaší lokální Wi-Fi síť a zadejte její heslo.  5.

 

6. Do půl minuty se ozve potvrzovací hláška hláška "connect to the router successfully" (připojeno k routeru).7.

 

7. V posledním kroku si vytvořte heslo a pojmenujte kamerku.   6._2   8.                                   fajfka HOTOVO !!!

  • Kdykoliv během instalace lze dlouhým stiskem tlačítka RESET v dírce na spodní straně hlavy kamerky (použijte nástroj z příslušenství) navrátit do továrního nastavení (potvrzeno hláškou).
  • Pro použití bez internetu, na krátkou vzdálenost či pouze nahrávání na sd kartu, zmáčkněte po zapnutí 3x za sebou tlačítko RESET. Kamerka začne vysílat vlastní síť s názvem robot_XXXX, heslo:1234567890 ke které se mobilem připojte. V aplikaci poté stiskem ikonky + (more) a AP mode přidejte kamerku (znovu se heslo nevypisuje, pouze potvrďte).
  • Pokud chcete připojit další telefon ke kamerce, stačí se přihlásit pod stejnými údaji jako na tom prvním. Kamerka už tam bude automaticky přidána. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory "cookie". Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.